facebook Atelier Krawieckie Google+ english

Buty i akcesoria

Nieodłącznym elementem nienagannie ubranego mężczyzny są dobre buty i starannie dobrany krawat, chusteczka czy spinki do mankietów koszuli.

Hiszpańskie buty Yanko są wytwarzane z najlepszych skór od 1890 roku technikami rzemieślniczymi zgodnie z tradycjami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Buty Yanko zyskały uznanie na całym świecie, to jedne z najlepszych butów szytych metodą "Goodyear", a nad ich doskonałością pracują doświadczeni rzemieślnicy na Majorce.

Współpracuję z dostawcami wysokiej klasy butów i akcesoriów. Z chęcią pomogę dobrać dodatki, które będą doskonałym uzupełnieniem uszytych przeze mnie garniturów na miarę.

Firma "Beata Kamińska"
Al. Jana Pawła II 43A lok. 34A
01-001 Warszawa

opinie o atelier

 • Macaroni Tomato

  Pracując z nim mam poczucie bezpieczeństwa, pewnej ręki i efektu zgodnego z oczekiwaniami. W moich doświadczeniach bespoke ten spokój to rzecz rzadka. Dreszczyk emocji czasem jest zaletą, ale najczęściej wadą.

  PRZECZYTAJ CALY WPIS
 • Szarmant

  Piotr to pierwszy fachowiec, któremu udało się rozpracować moją sylwetkę. Dobry krawiec to tak samo jak dobry lekarz – gdzieś są, ale trudno ich znaleźć.

  PRZECZYTAJ CALY WPIS
 • Szarmant

  Bede powtarzal jak mantre, ze kazde kolejne zamówienie u krawca powinno byc lepsze od poprzedniego. Czynnik ludzki i doswiadczenie maja czesto kluczowe znaczenie w szyciu miarowym. Tym razem wszystko zagralo dobrze.

  PRZECZYTAJ CALY WPIS
 • PRZECZYTAJ CALY WPIS