facebookAtelier Krawieckie Google+ english

Doświadczenie

W szyciu garniturów na miarę mam ponad 20-letnie doświadczenie. W 1990 roku, po ukończeniu liceum, rozpocząłem naukę zawodu w najlepszej wówczas pracowni krawieckiej w Warszawie. Osiem lat później otworzyłem własne atelier, które z wielką przyjemnością prowadzę do dziś.

Od zawsze bardzo dbałem o ciągłe doskonalenie umiejętności i wzbogacanie doświadczenia zawodowego. Współpracowałem m.in. ze znaną włoską firmą Ermenegildo Zegna, podpatrywałem najlepszych w kolebce krawiectwa miarowego, czyli na Savile Row w Londynie.

W swojej pracy opieram się wyłącznie na najlepszych wzorcach, dzięki czemu moi klienci mogą mieć pewność, że otrzymają produkt najwyższej jakości.

opinie o atelier

 • Macaroni Tomato

  Pracując z nim mam poczucie bezpieczeństwa, pewnej ręki i efektu zgodnego z oczekiwaniami. W moich doświadczeniach bespoke ten spokój to rzecz rzadka. Dreszczyk emocji czasem jest zaletą, ale najczęściej wadą.

  PRZECZYTAJ CALY WPIS
 • Szarmant

  Piotr to pierwszy fachowiec, któremu udało się rozpracować moją sylwetkę. Dobry krawiec to tak samo jak dobry lekarz – gdzieś są, ale trudno ich znaleźć.

  PRZECZYTAJ CALY WPIS
 • Szarmant

  Bede powtarzal jak mantre, ze kazde kolejne zamówienie u krawca powinno byc lepsze od poprzedniego. Czynnik ludzki i doswiadczenie maja czesto kluczowe znaczenie w szyciu miarowym. Tym razem wszystko zagralo dobrze.

  PRZECZYTAJ CALY WPIS
 • PRZECZYTAJ CALY WPIS