facebook Atelier Krawieckie Google+ english

Pasja

Krawiectwo to nie tylko mój zawód, ale również moja pasja. Miłość do ubrań, ich szycia, tworzenia, kreowania pielęgnuję w sobie od najmłodszych lat. Już jako 12-latek samodzielnie dopracowywałem własne stroje – skracałem czy zwężałem spodnie. To dążenie do idealnej symbiozy pomiędzy osobą a jej ubraniem pozostało we mnie do dziś.

Każde zamówienie traktuję jak niepowtarzalne wyzwanie, każdy nowy projekt to połączenie kreatywności i klasycznej elegancji, oczekiwań klienta z moją wizją i doświadczeniem.

Zależy mi na tym, by moje ubrania dawały klientowi to, o czym marzy... smak luksusu, poczucie wolności i swobody, indywidualność.

opinie o atelier

 • Macaroni Tomato

  Pracując z nim mam poczucie bezpieczeństwa, pewnej ręki i efektu zgodnego z oczekiwaniami. W moich doświadczeniach bespoke ten spokój to rzecz rzadka. Dreszczyk emocji czasem jest zaletą, ale najczęściej wadą.

  PRZECZYTAJ CALY WPIS
 • Szarmant

  Piotr to pierwszy fachowiec, któremu udało się rozpracować moją sylwetkę. Dobry krawiec to tak samo jak dobry lekarz – gdzieś są, ale trudno ich znaleźć.

  PRZECZYTAJ CALY WPIS
 • Szarmant

  Bede powtarzal jak mantre, ze kazde kolejne zamówienie u krawca powinno byc lepsze od poprzedniego. Czynnik ludzki i doswiadczenie maja czesto kluczowe znaczenie w szyciu miarowym. Tym razem wszystko zagralo dobrze.

  PRZECZYTAJ CALY WPIS
 • PRZECZYTAJ CALY WPIS