facebook Atelier Krawieckie Google+ english

O atelier

Pracownia powstała z myślą o „ubieraniu” najbardziej wymagających mężczyzn, którym zależy na wysokiej jakości tkanin i wykonania. To miejsce, gdzie doskonale czują się wszyscy ceniący niepowtarzalność kroju i dodatków oraz perfekcyjne dopasowanie. Z przyjemnością współpracuję zarówno z osobami, które doskonale wiedzą, czego chcą, jak również z klientami, którzy poszukują swojego sposobu na elegancję i nienaganny wygląd.

Oferowane przeze mnie szycie ubrań na miarę w Warszawie (tzw. bespoke tailoring) jest zgodne ze standardami, jakie wypracowało słynne londyńskie Savile Row Bespoke Association. Na specjalne zamówienie klienta tworzę garnitury w 100% robione ręcznie. Zapewniam pełne doradztwo oraz pomoc w wypracowaniu indywidualnego, niepowtarzalnego stylu.

W moim atelier krawieckim w Warszawie ubierają się osoby piastujące najważniejsze stanowiska w państwie: dyplomaci, artyści, sportowcy, prawnicy czy biznesmeni.

opinie o atelier

 • Macaroni Tomato

  Pracując z nim mam poczucie bezpieczeństwa, pewnej ręki i efektu zgodnego z oczekiwaniami. W moich doświadczeniach bespoke ten spokój to rzecz rzadka. Dreszczyk emocji czasem jest zaletą, ale najczęściej wadą.

  PRZECZYTAJ CALY WPIS
 • Szarmant

  Piotr to pierwszy fachowiec, któremu udało się rozpracować moją sylwetkę. Dobry krawiec to tak samo jak dobry lekarz – gdzieś są, ale trudno ich znaleźć.

  PRZECZYTAJ CALY WPIS
 • Szarmant

  Bede powtarzal jak mantre, ze kazde kolejne zamówienie u krawca powinno byc lepsze od poprzedniego. Czynnik ludzki i doswiadczenie maja czesto kluczowe znaczenie w szyciu miarowym. Tym razem wszystko zagralo dobrze.

  PRZECZYTAJ CALY WPIS
 • PRZECZYTAJ CALY WPIS